str.Gr.Alexandrescu, nr.16; tel/fax: 0264 452093

Anul şcolar 2018-2019

Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Hosu George Bogdancls.a VI-a CBalc IuditaOlimpiada de FizicăPremiul I
Moldovan Andradacls.a VII-a CPlesa MarianaOlimpiada de BiologiePremiul II
Trescovan Paulcls.a VIII-a CMorar IoanaOlimpiada de IstoriePremiul III
Turc Paulacls.a VIII-a BMorar IoanaOlimpiada de IstorieMenţiune
Moşoiu Dariacls.a VI-a BMihut MihaelaOlimpiada de MatematicăMenţiune
Cociş Rareşcls.a VIII-a BGuină SandaOlimpiada de Limba englezăMenţiune
Pop Ralucacls.a VIII-a BGuină SandaOlimpiada de Limba englezăMenţiune
Echipaj: Frenţ Cristian, Cîmpian Mariacls.a IV-a AGavriluţiu AdrianaOlimpiada de Stiinţe socio-umaneMenţiune
Echipa de fotbal fetecls.V-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilor urbanLocul I
Echipa de badmintoncls.VI-VIIIJoldeş Nicolae, Neag SiminaOlimpiada gimnaziilorLocul I
Echipa de şahcls.VI-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilorLocul I

Anul şcolar 2017-2018

Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Geczi Andrei- Alexandrucls.a VIII-a AVaida LaurenţiaOlimpiada de GeografiePremiul III
Copaciu Daria- Teodoracls.a VIII-a AVaida LaurenţiaOlimpiada de GeografieMenţiune
FarcaŞ Maria- Andreeacls.a VIII-a AMorar IoanaOlimpiada de IstorieMenţiune
Pop Alexandrucls.a VIII-a BMorar IoanaOlimpiada de IstorieMenţiune
Hosu Georgecls.a V-a CMihuţ MihaelaOlimpiada de MatematicaMenţiune
Turc Paulacls.a VII-a BPleşa MarianaOlimpiada de BiologieMenţiune
Echipaj: Bene Andra, Roman Florincls.a VII-a BMorar IoanaOlimpiada de Cultură CivicăMenţiune
Echipa de handbal mixt primarcls.I-IVNeag SiminaOlimpiada Sportului şcolar - nivel primarLocul I
Echipa de şahcls.IV-VIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilorLocul I
Echipa de fotbal fetecls.V-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilor urbanLocul I
Echipa de badmintoncls.VII-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilorLocul I
Echipa de handbal fetecls.V-VIIINeag SiminaOlimpiada gimnaziilorLocul I

Anul şcolar 2016-2017

Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Copaciu Dariacls.a VII-a APlesa MarianaOlimpiada de BiologiePremiul II
Buda Alessia-Giuliacls.a V-a CCoroiu LilianaOlimpiada de Limba şi literatura românăMenţiune
Marian Alexandracls.a VI-a CBia EmiliaOlimpiada de Limba şi literatura românăMenţiune
Turc Paulacls.a VI-a BNădăşan MirelaOlimpiada de MatematicăMenţiune
Radu Alexandrucls.a VI-a CMihuţ MihaelaOlimpiada de MatematicăMenţiune
Bojan Adelincls.a VII-a DBalc IuditaOlimpiada de FizicăMenţiune
Marian Vasilecls.a VIII-a BMorar IoanaOlimpiada de IstorieMenţiune
Pop Georgianacls.a VIII-a AIon CorneliuOlimpiada de IstorieMenţiune
Pop Georgianacls.a VIII-a APlesa Mariana, Balc Iudita, Filip FlorinaOlimpiada "Ştiinţe pentru juniori"Menţiune
Echipa de sahcls.IV-VIJoldes NicolaeGimnaziada- Olimpiada gimnaziilorPremiul I
Echipa de fotbal fetecls.V-VIIIJoldes NicolaeGimnaziada- Olimpiada gimnaziilorPremiul I
Echipa de fotbal baieticls.V-VIIIJoldes NicolaeGimnaziada- Olimpiada gimnaziilorPremiul I
Echipa de handbal mixtcls.I-IVPirvu MirceaOlimpiada Sportului şcolar - nivel primarPremiul I

Anul şcolar 2015-2016

Rezultate olimpiade judeţene 2015-2016


Anul şcolar 2013-2014

Rezultate olimpiade judeţene 2013-2014


Anul şcolar 2012-2013

Rezultate olimpiade judeţene 2012-2013

 

Copyright © 2013 Şcoala Gimnazială Iuliu Haţieganu, Cluj-Napoca. Toate drepturile rezervate.