str.Gr.Alexandrescu, nr.16; tel/fax: 0264 452093

Anul şcolar 2018-2019

Hosu George-Bogdan

Medalie de bronz- Olimpiada Naţională de Fizică

profesor îndrumător: Balc Iudita

olimpiada sport
Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Echipa de fotbal fetecls.V-VIIINeag SiminaOlimpiada gimnaziilor urbanLocul I
Echipa de badmintoncls.VI-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilorMenţiune

Anul şcolar 2017-2018

Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Echipa de fotbal fetecls.V-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilor urbanLocul I
Echipa de badmintoncls.VII-VIIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilorLocul III
Echipa de şahcls.IV-VIIJoldeş NicolaeOlimpiada gimnaziilorMenţiune

Anul şcolar 2016-2017

Echipa de fotbal fete

PREMIUL I- Olimpiada Naţională a sportului şcolar

profesor îndrumător: Joldeş Nicolae

olimpiada sport

Echipa de badminton-mixt

PREMIUL III - Olimpiada Gimnaziilor- badminton

Elevi: Mariş Denisa- VIIB, Cornici Darius- VIIA, Rad Tudor;- VIB, Gligan Naomi- VIIIA, Ianko Bogdan- VIIIA

profesor îndrumător: Joldeş Nicolae

sport

Echipa de şah-mixt

MENŢIUNE- Gimnaziada

Elevi: Boeru Dragos- IIB, Moldovan Andrada- VC, Cociş Rareş- VIB, Boeru Darius- VIC, Făt Vlad- VIIA

profesori îndrumători: Joldeş Nicolae; Elecheş Mircea

olimpiada sport

Anul şcolar 2013-2014

Coroiu Diana

MENŢIUNE SPECIALĂ- Olimpiada Naţionala de Chimie

profesor îndrumător: Filip Florina

olimpiada chimie

Anul şcolar 2012-2013

Echipa de handbal fete

PREMIUL II- Olimpiada Naţională a sportului şcolar

profesor îndrumător: Joldeş Nicolae

olimpiada sport

Echipa de handbal băieţi

PREMIUL II- Olimpiada Naţională a sportului şcolar

profesor îndrumător: Pîrvu Mircea

olimpiada sport

Moşoiu Şerban

MENŢIUNE SPECIALĂ- Olimpiada Naţionala de Geografie

profesor îndrumător: Vaida Laurenţia

olimpiada sportului

Anul şcolar 2010-2011

Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Copaciu Alexandra MariaVIII AVaida LaurenţiaOlimpiada Naţională de GeografieMENŢIUNE
Filip CezaraVIII BCoroiu LilianaOlimpiada Naţională de Limba şi literatura românăMENŢIUNE
Echipa de handbal băieţiV-VIIIPîrvu MirceaOlimpiada Naţională a sportului şcolarPREMIUL I

Anul şcolar 2009-2010

Nume şi prenume elev/echipaClasaProfesori îndrumatoriConcursulRezultatul
Moldovanu AndreiVIII BVaida LaurenţiaOlimpiada Naţională de GeografiePREMIUL I
Moldovanu AndreiVIII BBâlc Iudita, Filip Florina, Stănescu Carmen RodicaOlimpiada Naţională de Ştiinţe pentru JunioriMENŢIUNE
Copaciu Alexandra MariaVII AStănescu Carmen RodicaOlimpiada Naţională de BiologieMenţiune
 

Copyright © 2013 Şcoala Gimnazială Iuliu Haţieganu, Cluj-Napoca. Toate drepturile rezervate.